جشنواره ملی عکس وقف چشمه همیشه جاری به پایان دوره پنجم خود رسید.

جشنواره ملی عکس وقف چشمه همیشه جاری به پایان دوره پنجم خود رسید.

دیروز ۲۹ شهریور ماه ۱۳۹۶ آیین پایانی جشنواره ملی عکس وقف چشمه همیشه جاری برگزار شد ، دربخشی از این مراسم از برگزیدگان این جشنواره تجلیل به عمل آمد .

رتبه نخست جشنواره را آقای محمدرضا صالحی از شهر اهواز ، رتبه دوم آقای حمیدرضا امیری ازهمدان  و رتبه سوم را آقای امین برنجکاراز  شیراز از آن خود نمود. چهار شرکت کننده دیگر نیز با نام آقایان جمشید فرجوند فردا از  بیجار ، سید حسن فتاحیان از یاسوج ، مهدی مریزاد  از تهران  و امیر قادری  از اراک  تقدیر شد.

افتتاح نمایشگاه عکس های برتر جشنواره  صبح همان روز با حضور مسعود زنده روح کرمانی نماینده هیئت داوران ، علی درستکار از هنرمندان سیما ، حجت الاسلام والمسلمین کاروند مدیر کل اوقاف و امور خیریه ، محمد مهرابی رییس اداره ترویج فرهنگ وقف،

جناب آقای دکتر جعفری رئیس دانشگاه فرهنگ و هنر و جمعی از دیگر مسئولین استانی و کشوری انجام گرفت

.

مراسم آیین پایانی جشنواره نیز بعد از ظهر همان روز در مجتمع فرهنگی هنری فجر واقع در میدان آرامگاه بوعلی با حضور هنرمندان و علاقه مندان به فرهنگ و هنر برگزار شد . اجرای این مراسم را آقای علی درستکار از هنرمندان با اخلاق سیما بر عهده داشته ،در این مراسم از جمعی از فعالان رسانه ای و خبرنگاران که به پوشش جشنواره پرداخته بودند تجلیل شد.

از طرف انجمن عکاسان ایران تقدیر نامه ای به منظورقدر دانی از برگزاری و اجرای جشنواره عکاسی و همچنین حمایت از هنرمندان عکاس توسط سازمان اوقاف و امورخیریه  برای حجت السلام والمسلمین جناب آقای محمدی ریاست کل سازمان اوقاف و امور خیریه صادر شده بود که از طرف ایشان، حجت الاسلام والمسلمین کاروند این تقدیر نامه را دریافت نمودند.

 

 

مدیریت اجرایی این جشنواره  با معاونت فرهنگی اجتماعی اوقاف و امور خیریه  به سرپرستی حجت الاسلام والمسلمین رضوی به عهده داشته  و دبیری این جشنواره با سرکار خانم لیلا یوسفی مسئول انجمن عکاسان استان همدان بوده است.

اشتراک گذاری این پست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − پنج =