پیام دبیرپنجمین جشنواره سراسری عکس وقف چشمه همیشه جاری به مناسبت اعلام و انتشار فراخوان

پیام دبیرپنجمین جشنواره سراسری عکس وقف چشمه همیشه جاری به مناسبت اعلام و انتشار فراخوان

با یاری حق تعالی و مساعدت یاران و همراهان دوره چهارم جشنواره سراسری وقف چشمه همیشه جاری اینک دوره پنجم این جشنواره ملی را به میزبانی شهر همدان برگزار می شود.
در این دوره جشنواره از همراهی پایگاه های عکاسی کشور و رسانه های عکاسی بهره میگیرد ، رسانه های چون عکاسی دات کام akkasee.comپایگاه عکس چیلیک chiilick.com همچنین آز فتو az-photo.ir
از جمله تفاوت های مهم این دوره از جشنواره طراحی و اختصاص سایت انحصاری جشنواره می باشد، در این وبسایت اخبار جشنواره ، نمایشگاه مجازی آثار برتر دوره قبل جشنواره و بعد از مشخص شدن آثار برتر این دوره قرار خواهند گرفت .همچنین عزیزان می توانند در قسمت ویدئو ها بخشی از تصاویر مراسم اختتامیه سال گذشته و مصاحبه ها را مشاهده کنند.
در مورد موضوع جشنواره به لحاظ اهمیت موضوع وقف و تاثیرات مثبت آن بر جامعه انتخاب شده همچنین توضیحاتی نیز در فراخوان جشنواره برا بیشتر روشن شدن این موضوع در نظر گرفته شده است.
امید است این دوره از جشنواره نیز با مساعدت و همکاری سازمان اوقاف و امور خیریه استان همدان با موفقیت به پایان برسد و بتوان گامی هر چند کوچک در گسترش این فرهنگ زیبا و حسنه برداشت.

اشتراک گذاری این پست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =