دبیر ششمین جشنواره ملی عکس وقف چشمه همیشه جاری از تمدید مهلت این جشنواره خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، حجت الاسلام والمسلمین رحیم صفری گرایی اظهار داشت: با توجه به استقبال صورت گرفته، مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا پایان فروردین‌ماه سال ۹۸ تمدید شد.
وی افزود: تاکنون بیش از ۱۷۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال‌شده که از طریق سایت www.oghaffestival.ir صورت گرفته است.
معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف فارس در مورد موضوعات جشنواره گفت: ارتباط مردم و جامعه با سنت حسنه وقف و ثبت نتایج مثبت و ماندگار آن شامل وقف و محیط‌زیست، وقف و سلامت و درمان، وقف، سبک زندگی و آثار اجتماعی آن، وقف و امامزادگان و بقاع متبرکه، وقف، اقتصاد و توسعه علم و فن‌آوری، وقف جمعی و مشارکتی، وقف و ترویج فرهنگ و معارف قرآنی، وقف، تبلیغ و ترویج معارف اهل‌بیت علیه‌السلام، وقف و ازدواج، وقف و اطعام و وقف، احسان، ایتام و فقرا، موضوعات این جشنواره را تشکیل می‌دهد.
صفری افزود: جشنواره در دو بخش عکاسی با دوربین حرفه‌ای و عکاسی با موبایل برگزار می‌شود و هر هنرمند قادر به شرکت در هر دو بخش حرفه‌ای و موبایل و تعداد آثار ارسالی در هر بخش نیز حداکثر ۵ اثر است.
دبیر ششمین جشنواره ملی عکس وقف چشمه همیشه جاری اظهار داشت: علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره تا پایان فروردین‌ماه سال ۹۸ فرصت دارند و جهت کسب اطلاعات بیشتر از این جشنواره نیز با مراجعه به وب‌سایت جشنواره به آدرس www.oghaffestival.ir امکان‌پذیر است.
وی افزود: اطلاع‌رسانی اخبار و رویدادهای جشنواره علاوه بر سایت فوق، صفحه رسمی جشنواره در اینستاگرام به آدرس oghafphotofestival@ صورت می‌گیرد.

 

 

اشتراک گذاری این پست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =